Про компанiю

ТМ «ЛАСОЧКА» - ЦЕ ЯКІСТЬ

ТМ «Ласочка» - експерт у сфері приправ і харчових концентратів, з нами готувати легко, зручно і швидко!

Вже понад 20 років «Ласочка» радує покупців незмінною якістю і постійно зростаючим асортиментом. Ми співпрацюємо з більшістю національних торговельних мереж і продовжуємо впевнено завойовувати довіру і повагу споживачів не тільки України, а й зарубіжжя. Мільйони господинь довіряють «Ласочка», адже розроблена фахівцями рецептура, використання натуральних інгредієнтів і контроль якості на всіх етапах виробництва гарантують відмінний смак готового блюда.

Широкий асортимент продукції «Ласочка» допомагає перетворити будь-яку страву в кулінарний шедевр, аромат і смак якого сприяє гарному настрою на цілий день!

Ласочка. Завжди смачно!

СИСТЕМА ЯКОСТІ

Якість і безпека продуктів для наших споживачів є головним пріоритетом для ТМ «Ласочка».

У своїй роботі виробництво слідує сучасним системам управління якістю, а саме Держстандартам України, FSSC 22000. Сировина, що використовується у виробництві, відповідає європейському рівню вимог і обов'язково контролюється сертифікованою лабораторією. Таким чином, високі вимоги до якості продуктів забезпечують високі вимоги до всіх компонентів: технології, обладнання та техніки, санітарії та гігієни, умов виробництва, транспортування, зберігання.